След като се раздели с Анджелина Джоли, Брад Пит е зорко следен от медиите, за да се види коя ще плени сърцето му.
Сред последните, за които се смяташе, че може да стане новата госпожа Пит бе Нери Оксман, професор от Масачузетския технологичен институт. Приятели на холивудския актьор обаче са твърдо убедени, че в плановете му на този етап не влизат сериозни отношения, съобщи Контактмюзик.
Според източници от обкръжението на 54-годишния Брад Пит той и Нери Оксман официално не са двойка, пише БТА. Причината е, че актьорът не е готов да се впусне в сериозна връзка, тъй като е фокусиран върху кариерата и децата си. Също така красивата професорка освен това ясно показа, че вече има нова любов с милиардер. Тя бе засечена в Париж на тенис турнир в компанията на 52-годишния бизнесмен Бил Екман.
Източник, близък до звездата обясни пред "Ентъртейнмънт тунайт": "Брад е излизал на срещи, но на този етап не планира сериозно обвързване. Фокусът му в момента е насочен към двете най-значими неща в живота му - децата и работата. За него да бъде баща е най-важното задължение. Брад е доволен от сегашното си положение и когато не е ангажиран с работа, се радва на времето, прекарано с децата".
Пит наскоро се завърна в Лос Анджелис, след като прекарaл известно време с шестте си деца в Лондон, където майка им Анджелина Джоли снима новия си филм - продължението на "Злодеида".
Актьорът също не си губи времето и започна работа по деветия филм на Куентин Тарантино "Имало едно време в Холивуд", където изпълнява една от главните роли, а в продукцията влизат още много звезди като Леонардо ди Каприо, Марго Роби, Дакота Фанинг, Люк Пери и др.
Пит и Джоли се разделиха през 2016 г. след продължил две години брак. След раздялата си холивудските звезди поведоха съдебни спорове за попечителството над трите им осиновени и трите им биологични деца, припомня изданието.
Вижте още за звезди в Tialoto.bg
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Пет ключови въпроса преди следващото решение на ЕЦБ за лихвените проценти
Кадър на деня за 6 юни
Загубата на биоразнообразие може да отприщи вълна от кредитни кризи
Чаят заплашва електропреносната мрежа на Великобритания на Световното по футбол
Цената за превоз на контейнери от Азия за Европа е скочила с 50% от началото на войната с Иран
САЩ и Иран все така не могат да постигнат мир в навечерието на 100 дни от началото на войната
Рецепта за печено суши тако със сьомга
Зодиите, които имат най-голямо IQ
Зрелищно небесно шоу: Рядък "космически танц" между Венера и Юпитер
Рецепта за щрудел с череши и пудра захар
Трима души загинаха след срутване на сграда при газова експлозия в Италия
Енчо Керязов: Спортът може да бъде мощен инструмент за обединение
Реал остана без трофей и на баскет, Тенерифе превзе Мадрид
Извънземното пое вината за загубата: Мачът бе наш
Хаверц блести, а Германия удари Щатите в Чикаго
Арестуваха нападател на Ирак на летището в Чикаго
Леао налетя на бой и бе изгонен, може да пропусне старта на световното (ВИДЕО)
Португалия се справи с Чили, след като Роналдо бе сменен
Дневен хороскоп за 7 юни, неделя
Маслени сладки за Летен Тодоровден
Седмична нумерологична прогноза за 8 – 14 юни
Комплименти, които манипулативните хора използват
Любовен хороскоп за 8 – 14 юни
Дневен хороскоп за 6 юни, събота
От парламента към Мондиала: За кого ще стискат палци българските депутати?
Как пограничните села посрещат мигрантския поток?
Изкуствен интелект създаде първата по рода си ваксина срещу бъдещи пандемии
Азат, който пази варненския плаж от 1969 година
Доклад на ООН: Изкуственият интелект скоро може да използва повече вода, отколкото консумира човечеството
У нас има повече ветеринарни, отколкото детски лекари
Артемида II: НАСА анализира данните от историческата мисия около Луната
Учени от Кеймбридж създадоха първата ваксина с помощта на изкуствен интелект
Откриха „изгубен свят“ на 1500 м височина със светещ паяк и пеперуда с „птичи пера“
Учени създадоха нов биологичен часовник: Измерва оставащото време на организма
Метеорит доказва съществуването на изгубена планета с размерите на Луната?
Кучета-роботи ще охраняват Световното първенство по футбол в САЩ, Канада и Мексико